Foto Pro
Sigma Photo
OBJEKTİFLER
CINE LENS
FOTOĞRAF
MAKİNALARI
FLAŞLAR &
AKSESUARLAR
Sigma Hakkında
Dünyada Sigma
▶ English
Haberler
SIGMA Foto Galeri
Özel İçerik
İletişim
ANA SAYFA > HABERLER > Haber Detayı > 
2017.07.20

SIGMA MOUNT CONVERTER (BAYONET ADAPTÖRÜ) SA-E / EF-E Bellenim Güncellemesi

Ürünlerimizi satın aldığınız ve kullandığınız için teşekkür ederiz.

SIGMA MC-11 SA-E / EF-E bayonet adaptörleri için bir bellenim güncellemesi olduğunu duyurmak istiyoruz.Bu güncelleme, MC-11'in, uyumlu olmadığı bazı objektiflerle birlikte kullanıldığında AF özelliğinin tatmin edici biçimde çalışmaması sorununu düzeltmektedir. Bu güncelleme, MC-11'le uyumlu olmayan objektiflerin doğru biçimde çalışacağını garantilemez.

SIGMA MC-11 SA-E / EF-E model adaptörlere sahip olan müşterilerimiz, birlikte gelen USB kablosunu kullanarak, SIGMA Optimization Pro yazılımı aracılığıyla internet bağlantısı üzerinden güncellemeyi yapabilirler.

* Güncellemeyi yapmadan önce SIGMA Optimization Pro yazılımının Windows için ver. 1.4.1, Macintosh için ver. 1.4.0 veya daha yeni bir sürüme yükseltilmiş olduğunu kontrol edin. Son sürümü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:
https://www.sigma-global.com/en/download/lenses/sigma-optimization-pro/

[İlgili ürün]
* SIGMA MOUNT CONVERTER MC-11 SA-E / EF-E

[Güncellemenin sağladığı yararlar]
* MC-11'le uyumlu olmayan bazı objektiflerin kullanılması durumunda AF özelliğinin tatmin edici bir şekilde çalışmaması sorunu düzelir.

[MC-11'le uyumlu olmayan objektifler]

MC-11'le uyumlu olmayan objektiflerin de bu adaptörle birlikte kullanıldığında istikrarlı bir performans sergilemesi yönündeki çabamız sürmektedir. Bu sayede, MC-11'e sahip olan müşterilerimiz, belli sınırlamalar dahilinde mevcut objektiflerini mümkün olduğu kadar fazla kullanabileceklerdir. Ancak ürün karakteristiğine bağlı olarak, MC-11'le uyumlu olduğu belirtilmemiş olan objektiflerin, gövdeye takılabilseler de AF işlevi dahil olmak üzere düzgün çalışacağı garanti edilmemektedir.

Daha geniş bilgi için en yakınınızdaki SIGMA temsilcisine / bayisine başvurabilirsiniz.
http://www.sigma-global.com/en/about/world-network/

Firmamıza ve ürünlerimize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.