Foto Pro
Sigma Photo
OBJEKTİFLER
CINE LENS
FOTOĞRAF
MAKİNALARI
FLAŞLAR &
AKSESUARLAR
Sigma Hakkında
Dünyada Sigma
▶ English
Haberler
SIGMA Foto Galeri
Özel İçerik
İletişim
ANA SAYFA > HABERLER > Haber Detayı > 
2017.09.08

SIGMA MOUNT CONVERTER MC-11 SA-E / EF-E için Bellenim Güncellemesi

Ürünlerimizi satın aldığınız ve kullandığınız için teşekkür ederiz.

SIGMA MOUNT CONVERTER MC-11 SA-E and EF-E için yeni bir bellenim güncellemesi olduğunu duyurmak isteriz.30 Mayıs 2017 tarihinde yaptığımız duyuruda, belli SIGMA zoom objektiflerin SIGMA MOUNT CONVERTER (Bayonet Adaptörü) MC-11 aracılığıyla SONY firmasının Mayıs 2017'de pazara sunduğu SONY a9 (ILCE-9) gövdeye takılarak kullanıldıklarında, hassas netlik yapmayabildiklerini açıklamıştık. Mevcut güncelleme, AF-S modunda ve tele aralığında çekim yapılırken kimi zaman ekranda görüntü net olarak bildirilse de, sistemin konu üzerine doğru olarak kilitlenmemiş olabildiği olgusunu düzeltmektedir.

Güncelleme ek olarak, söz konusu gövdenin SIGMA 24-70mm F2.8 DG OS HSM | Art (SIGMA gövde uyumlu / bellenim ver.1.02, CANON gövde uyumlu / bellenim ver.1.02), ve SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG OS HSM | Contemporary (SIGMA gövde uyumlu / bellenim ver.1.02, CANON gövde uyumlu / bellenim ver.1.03) objektiflerle de uyumlu olmasını sağlamaktadır.

SIGMA MOUNT CONVERTER MC-11 SA-E / EF-E ürünlerimize sahip olan müşterilerimiz, SIGMA Optimization Pro yazılımı aracılığyla, ürünü birlike gelen USB kablosuyla bir bilgisayara bağlayarak güncellemeyi kendileri yapabilirler.

MC-11 bellenim güncellemesini yapmadan önce, SIGMA Optimization Pro yazılımının Windows için ver. 1.4.1, Macintosh için ver. 1.4.0 ya da daha yeni bir sürümünü kullandığınızı kontrol edin. Yazılımın son sürümünü indirebileceğiniz bağlantı aşağıda verilmiştir.

[İlgili Ürün]
* SIGMA MOUNT CONVERTER MC-11 SA-E / EF-E

[Güncellemenin sağladığı yarar]
* Belli SIGMA zoom objektifler SIGMA MC-11 aracılığıyla SONY a9 (ILCE-9) gövdeye takılarak kullanıldıklarında, AF-S modunda ve tele aralığında çekim yapılırken kimi zaman ekranda görüntü net olarak bildirilse de, sistemin konu üzerine doğru olarak kilitlenmemiş olabildiği olgusu düzelir.
* SIGMA 24-70mm F2.8 DG OS HSM | Art (SIGMA gövde uyumlu / bellenim ver.1.02, CANON gövde uyumlu / bellenim ver.1.02), ve SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG OS HSM | Contemporary (SIGMA gövde uyumlu / bellenim ver.1.02, CANON gövde uyumlu / bellenim ver.1.03) objektifler uyumlu hale gelir.

SIGMA Optimization Pro indirme sayfası:
https://www.sigma-global.com/en/download/lenses/sigma-optimization-pro/

Daha geniş bilgi için en yakınınızdaki SIGMA temsilciliğiyle iletişime geçebilirsiniz.
https://www.sigma-global.com/en/about/world-network/

Ürünlerimize ve firmamıza verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.