Bayonet Adaptörü

(MOUNT CONVERTER) MC-21

Mevcut objektiflerinizin kullanım olasılıklarını artırarak onlara benzersiz değer katar.

pphoto_mc-21_img2
sigma-mc-21
sigma-mc-21
(MOUNT CONVERTER) MC-21 Bayonet Adaptörü

Bayonet Adaptörü (Mount Converter) MC-21, sahip olduğunuz SIGMA SA veya SIGMA EOS gövde uyumlu objektiflerinizi L-mount kamera gövdelerinde yüksek verimle kullanmanıza olanak tanır.

Günümüzde belli bir gövde sistemi için üretilmiş bir objektifi farklı bir gövdede kullanmak için sunulan çözümler basit bir mekanik uyum sağlamanın ötesinde olmak zorundadır. Kullanılacak adaptörün, objektif ile gövde arasında yazılım uyumu da sağlaması, elektronik haberleşmeyi etkin biçimde gerçekleştirmesi, çok sayıda algoritmanın sorunsuz çalışmaya devam etmesi gerekmektedir. DSLR gövde için üretilmiş bir objektifin aynasız gövdeya uyum sağlaması daha da karmaşık bir mühendislik denklemidir. Bu yüzden, kullanıcı beklentisi sadece objektif ile netlik düzlemi arasındaki mesafeyi eşitlemenin fazlasıyla ötesindedir. 

SIGMA Bayonet Adaptörü MC-21, uygun objektiflerde hızlı ve yüksek doğrulukta AF, titreşim azaltma, gövde içi optik düzeltmeler vb. işlevlerin sorunsuz biçimde çalışması için gereken veri transferini gerçekleştirir.

L-Mount gövde kullanıcıları için SIGMA'dan ilave 44 objektif!

SIGMA Bayonet Adaptörü MC-21 birden fazla kamera sistemi kullanan profesyoneller ve amatörler için idealdir. Objektiflerin birlikte kullanılabileceği kamera sistemlerinin artması, onlara çok daha büyük bir değer katar. Ayrıca, L-mount gövde kullanıcıları için de pazardaki objektif seçenekleri artmış olmaktadır.

Daha fazlası

Ek Özellikler

Teknik Veriler

Örnek Fotoğraflar