SIGMA Hakkında

SIGMA, dijital fotoğraf makineleri ve kameralar, değiştirilebilir objektifler ve fotoğraf aksesuarları üreten ve tüm dünyaya dağıtımını yapan bir üretici firmadır.

Firma 1961 yılındaki kuruluşundan bu yana yalnızca fotoğraf ve video ile ilgili ürenler geliştirmiş ve üretmiştir. Başka bir deyişle SIGMA, tüm çabasını fotoğrafçılık için araçlar üretmeye odaklamış bir firmadır.

Önceliklerimiz:

Öncü ürün ve hizmetler sunmak

Fotoğraf makinesi ve video kamera, objektif, aksesuar, sensör ve yazılım üretiminde 60 yılı aşkın süreye yayılan deneyimimiz ve bilgi birikimimiz sayesinde, yeni ve benzersiz değerler ortaya koyan yenilikçi ürünler sunuyoruz Tasarım sürecine kullanıcı perspektifinden yaklaşarak anlamlı ve reel ihtiyaçlara karşılık gelen ürün ve hizmetler sunmak için çabalıyoruz. 

Beklentilerin üzerinde kalite ve performans düzeyi

Aizu'da bulunan yegane üretim tesisimizden Tohoku bölgesindeki dağıtım birimlerimize dek, tüm ürünlerimiz %100 "Made in Japan" yani "Japonya'da Üretilmiştir" güvencesi taşır. Üretim zincirimizi oluşturan birimler arasındaki yakın iletişim sayesinde benzersiz düzeyde üretim ve kalite kontrolü teknolojileri mümkün olur. Sonuç, kullanıcı beklentilerinin üzerine çıkan kalite ve özelliklere sahip ürünlerdir.

Gerçek anlamda global firma

Dağıtım ağımızı süreli genişletmeye çalışıyoruz. Zira, SIGMA ürünlerine sahip olma ve kullanma keyfine dünyanın her noktasıda aynı kolaylıkla ulaşılması gerektiğine inanıyoruz

Global toplumun üyesi olarak, dünyamızın evrensel değerlerine saygılı olmayı öncelikli sorumluluğumuz addediyoruz. Hedefimiz, bir firma olarak etkinliklerimiz sonucunda SIGMA'yı tüm dünyada sevilen bir marka haline getirmektir.