Fotopro Hakkında

Dünyanın önde gelen profesyonel görüntüleme ürünleri ve aksesuar üreticisi firmaların Türkiye distribütörüyüz. 2009 yılında kurulmuş genç bir firma olmamıza karşın, kadromuzdaki uzmanların her birinin 20 yılı aşkın pazar deneyimi bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak optik, fotoğraf ve video ürünlerinin tüm Türkiye'ye dağıtımını yapmaktayız. Bunun yanı sıra kurumsal satışlarımızda tıp, güvenlik, yayıncılık, video prodüksiyonu vb. alanlarda proje ortaklarımızla işbirliği içinde paket projeler geliştiriyoruz.

FotoPro kuruluşundan kısa bir süre sonra, dünyanın en büyük üçüncü objektif üreticisi, Japon firması Sigma Corporation'ın Türkiye tek yetkili distribütörü olmuştur. Ayrıca ABD menşeli profesyonel kamera çantaları ve diğer taşıma / koruma aksesuarları üreticisi Think Tank Photo ve Avusturya menşeli profesyonel dürbün, teleskop ve gece görüş cihazları üreticisi Swarovski Optics, diğer tek yetkili temsilciliklerimiz arasındadır. 

Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımımızla etkin, yenilikçi, kararların hızlı alınıp uygulandığı bir yapıyı koruyoruz.

Daha ayrıntılı firma bilgisi ve proje bazlı ihtiyaçlarınız için lütfen bizle iletişime geçin.